Realme Buds Air6 Pro kullanıcılarla buluşuyor

Realme, bugün Hindistan’da yeni akıllı telefonu Realme GT 6’yı tanıttı. Beklendiği gibi, cihazla birlikte Realme Buds Air6 Pro’nun da duyurusu yapıldı. Geçtiğimiz ay tanıtılan Buds Air6 modeline ek olarak gelen bu yeni Pro versiyonu, standart modelden daha gelişmiş ve üstün özelliklere sahip. Bu yeni kablosuz kulaklık, piyasada OnePlus Buds 3, Nothing Ear (a), ve Redmi Buds 5 gibi rakiplerle rekabet ediyor.

Realme Buds Air6 Pro, tasarım açısından standart modelle benzerlik gösteriyor. Silikon uçlara sahip kulak içi tasarımı ve sap yapısı ile Apple AirPods Pro’yu andırıyor. Kulaklıklar, IP55 sertifikası ile toz ve suya karşı dayanıklı. Ayrıca kulak içi algılama özelliği de bulunuyor.

Ses performansı açısından, Realme Buds Air6 Pro, güçlü bas ve tiz sesler için 11mm woofer ve 6mm mikro-planar tweeter ile donatılmış. Aktif gürültü engelleme özelliği sayesinde çevresel sesleri 50 dB’ye kadar ortadan kaldırabiliyor. Ortam koşullarına göre gürültü azaltma ayarlarını otomatik olarak yapabiliyor. Ayrıca, Hi-Res ses kalitesi sunan LDAC codec ile orijinal ses kalitesinde müzik dinleme imkanı sağlıyor. 360 derece uzamsal ses teknolojisi ile daha etkileyici bir dinleme deneyimi sunuyor.

Her bir kulaklıkta bulunan üç mikrofon ve çevresel gürültü engelleme (ENC) teknolojisi sayesinde, telefon görüşmelerinde kristal netliğinde ses kalitesi sağlanıyor. Kişiselleştirilmiş ses algoritması ile 5 dakikalık bir işitme testi sonucunda kullanıcıya özel ses profili oluşturulabiliyor.

Realme Buds Air6 Pro, Bluetooth 5.3 bağlantısı ve Google Fast Pair desteği ile geliyor. Aynı anda iki cihaza bağlanabilme özelliği mevcut. ANC kapalıyken 10 saat, açıkken ise 7.5 saat kullanım süresi sunan kulaklıkların, şarj kutusu ile birlikte toplam 40 saatlik bir pil ömrü bulunuyor.

Realme Buds Air6 Pro, 60 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak, ancak banka teklifi ve ek indirim ile 50 dolara kadar satın alınabilecek. Silver Blue (Gümüş Mavi) ve Titanium Twilight (Titanyum Alacakaranlık) renk seçenekleri ile 27 Haziran’dan itibaren markanın resmi web sitesi, Flipkart ve fiziksel mağazalardan temin edilebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir