Beşiktaş’ta Sergen Yalçın gelişmesi! Samet Aybaba açıklamıştı

Beşiktaş’ta yeni teknik direktör arayışları sürüyor. Fernando Santos ile yollarını ayıran ve sezon sonuna kadar Serdar Topraktepe’yi göreve getiren Beşiktaş’ta yerli ve yabancı tüm teknik direktör adayları değerlendirilmeye alındı. Beşiktaş Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba, Sergen Yalçın’ın doğal adaylardan biri olduğunu açıklamıştı. 

“SERGEN YALÇIN LİSTEMİZDE”

Fernando Santos’la yollarını ayıran Beşiktaş, sezon sonuna kadar Serdar Topraktepe’nin takımın başında olacağını açıklamıştı.

Yeni teknik direktör arayışlarının devam ettiğini söyleyen Samet Aybaba, “Serdar hocayla sezon sonuna kadar devam edeceğiz. Yerli ve yabancı antrenörlere bakıyoruz. Sergen Yalçın listemizde, doğal aday. Kolay bir iş değil. Beşiktaş 3. sezondur başarısız gidiyor. Bunu ayağa kaldırması lazım.” açıklamasında bulundu.

SERGEN YALÇIN VEDA EDECEK

Beşiktaş’la yollarını ayırması sonrasında takım çalıştırmayan teknik direktör Sergen Yalçın, Siyah-Beyazlılar’da göreve yeni yönetimin gelmesi sonrasında gelen teklifleri bir süre bekletmişti.

Ancak başkan Hasan Arat ve yönetiminin yabancı hocadan yana tercihte bulunma kararı alması sonrasında Antalyaspor’un teklifini kabul eden Yalçın, sezon sonu itibarıyla Güney ekibine veda edecek.

SEZON SONUNDA KARAR VERİLECEK

Antalyaspor’un transfer yasağının bulunması sebebiyle Kırmızı-Beyazlılar’daki opsiyonunu kullanmama kararı alan Yalçın’ın, hoca arayışında bulunan Beşiktaş’tan davet beklediği ifade edildi. Fanatik’te yer alan habere göre Siyah-Beyazlı yönetim, Sergen Yalçın’ın listelerinde olduğunu açıklasa da kulübün, teknik direktörlük konusundaki kararını sezon sonunda vermesi bekleniyor.

SERGEN YALÇIN DEPREMİ! ANTRENMANA ÇIKMADI

Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Fath Karagümrük ile karşı karşıya gelecek Antalyaspor’da Sergen Yalçın’ın antrenmanlara katılmadığı iddia edildi.

Mali olarak büyük sıkıntı içerisinde olan ve devre arasında transfer engeline takılan Antalyaspor’da Fatih Karagümrük maçı öncesi Sergen Yalçın şoku yaşandığı aktarıldı. Ajansspor’un haberine göre; Sergen Yalçın, Antalyaspor’un Fatih Karagümrük ile oynayacağı maç öncesi 2 antrenmana katılmadı.

Antalyaspor’da takımın düzenli maaş alamadığı gerekçesiyle moralsiz olan Sergen Yalçın’ın antrenmana çıkmadığı belirtildi. Antalyaspor’da kurmayların ocak ayı maaşlarını ödemek için Sergen Yalçın’a söz verdiği vurgulandı. Sergen Yalçın’ın maaşların yatırılmasının ardından yeniden antrenmanlara katıldığı aktarıldı.

Sergen Yalçın’ın antrenmana katılmadığı perşembe günü Antalyaspor’un resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımın dikkat çektiği belirtildi. Sergen Yalçın’ın eski fotoğrafının paylaşılan görseller arasında yer aldığı kaydedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir